STRUSS analog interconnect RCA-RCA 

Podstawowym parametrem wyznaczającym jakość przewodu w systemie audio są jego rezystancja, pojemność i indukcyjność. Przewody wysokiej jakości zazwyczaj cechują się niskimi wartościami powyższych parametrów. Firma STRUSS mierząc i testując parametry kilkuset przewodów znalazła interkonekt, który spełnia powyższe kryteria. Badania oraz testy były przeprowadzane na sprzęcie najwyższej światowej klasy. Walory soniczne oceniał Jacek Hrynkiewicz-Struss (główny projektant) wraz z grupą kilkudziesięciu zaprzyjaźnionych projektantów sprzętu audio. Interkonekt STRUSS (rys.) jest przewodem koncentrycznym, w którym zarówno linka i ekran wykonane są z wysokogatunkowej miedzi OFC. Podwójna izolacja pomiędzy linką, a ekranem to bardzo wysokiej jakości polietylen i polipropylen. Dodatkowo ekran owinięty jest bawełną i zabezpieczony izolatorem. Powyższe rozwiązanie wpłynęło na znikomą rezystancję, niską pojemność i indukcyjność przewodu. Firmia STRUSS zabezpiecza przewód oplotem oraz zakańcza bardzo dobrymi wtykami RCA. Przewód dzięki tym parametrom przenosi całe pasmo akustyczne w sposób równomierny - jest przewodem liniowym (neutralnym). Nie faworyzuje żadnej z części pasma. Jest przewodem o bardzo dużej szczegółowości (rozdzielczości). Przekazuje bezstratnie,z najdrobniejszymi detalami wszystko to, co otrzymuje ze źródła. Przewód jest przeznaczony do każdej konfiguracji sprzętowej. Niezależnie czy będzie to zestaw za kilka czy kilkanaście tysięcy złotych na pewno mile Cię zaskoczy. Przygotuj się na Więcej !

 

STRUSS to wszystko podporządkowane dewizie - najlepszy produkt za rozsądne pieniądze!  

Cena 290,00 zł (2x1mb)

 

 

 

  STRUSS analog interconnect XLR-XLR

Podstawowym parametrem wyznaczającym jakość przewodu w systemie audio są jego rezystancja, pojemność i indukcyjność.Przewody wysokiej jakości zazwyczaj cechują się niskimi wartościami powyższych parametrów. Firma STRUSS mierząc i testując parametry kilkuset przewodów znalazła interkonekt, który spełnia powyższe kryteria. Badania oraz testy były przeprowadzane na sprzęcie najwyższej światowej klasy. Walory soniczne oceniał Jacek Hrynkiewicz-Struss (główny projektant) wraz z grupą kilkudziesięciu zaprzyjaźnionych projektantów sprzętu audio. Interkonekt XLR STRUSS (rys.) jest przewodem koncentrycznym, w którym zarówno linka i podwójny ekran wykonane są z wysokogatunkowej posrebrzanej miedzi OFC. Izolacja pomiędzy linką, a wewnętrznym ekranem to bardzo wysokiej jakości polietylen a podwójna izolacja pomiędzy ekranami to poletylen i polipropylen. Dodatkowo ekran zewnętrzny jest zabezpieczony izolatorem. Powyższe rozwiązanie wpłynęło na znikomą rezystancję, niską pojemność i indukcyjność przewodu. Firmia STRUSS zakańcza przewód bardzo dobrymi wtykami XLR.Przewód dzięki tym parametrom przenosi całe pasmo akustyczne w sposób równomierny - jest przewodem liniowym (neutralnym).Nie faworyzuje żadnej z części pasma. Jest przewodem o bardzo dużej szczegółowości (rozdzielczości). Przekazuje bezstratnie,z najdrobniejszymi detalami wszystko to, co otrzymuje ze źródła.Przewód jest przeznaczony do każdej konfiguracji sprzętowej. Niezależnie czy będzie to zestaw za kilka czy kilkanaście tysięcy złotych na pewno mile Cię zaskoczy. Przygotuj się na Więcej ! 

 

STRUSS to wszystko podporządkowane dewizie - najlepszy produkt za rozsądne pieniądze!  

  STRUSS digital interconnect RCA-RCA  

  STRUSS loudspeakers cable S-1

Podstawowym parametrem wyznaczającym jakość przewodu w systemie audio są jego rezystancja, pojemność i indukcyjność.Przewody wysokiej jakości zazwyczaj cechują się niskimi wartościami powyższych parametrów. Dlatego firma STRUSS projektując przewód głośnikowy (rys.) dołożyła wszelkich starań aby utrzymać te parametry na bardzo niskim poziomie.Niską rezystancję naszego przewodu uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu wiązki odizolowanych dwunastu przewodów wykonanych z wysokogatunkowej miedzi OFC. Dwanaście przewodów o sumarycznym przekroju 9,00 mm2 jest przeznaczonych dla bieguna dodatniego i bieguna ujemnego (4,50 mm2 dla każdego z nich). Każdy z przewodów ma przekrój 0,75 mm2 , dzięki czemu zminimalizowano zjawisko naskórkowości, które negatywnie wpływa na rezystancję. Wiązka ułożona jest w unikalny sposób - przewody biegną naprzemiennie dla bieguna dodatniego i bieguna ujemnego, następnie są skręcone na końcowym odcinku przewodu. To rozwiązanie zapewnia jednorodne rozłożenie pojemności oraz minimalizuje indukcyjność przewodów. Dodatkowo zredukowaliśmy pojemność dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej jakości izolacji poszczególnych przewodów wiązki. Wymienione rozwiązania spowodowały, że przewód głośnikowy STRUSS - S1 zaprojektowany przez Jacka Hrynkiewicz-Struss przenosi całe pasmo akustyczne w sposób równomierny - jest przewodem liniowym (neutralnym). Nie faworyzuje żadnej z części pasma. Posiada bardzo dobrą separację kanałów. Jest przewodem o bardzo dużej szczegółowości (rozdzielczość). Przewód jest przeznaczony do każdej konfiguracji sprzętowej. Niezależnie czy będzie to zestaw za kilka czy kilkanaście tysięcy złotych na pewno mile Cię zaskoczy. Przygotuj się na Więcej!

 

STRUSS to wszystko podporządkowane dewizie - najlepszy produkt za rozsądne pieniądze!  

  STRUSS loudspeakers cable S-2

W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Cena: 1150,00 zł (2x3mb)

 

 

 

Cena 220,00zł (2x1mb)

 

 

 

Cena: 340,00 zł (2x1mb)

 

 

 

  STRUSS power cable 

Wysokiej jakości przewody zasilające sprzęt klasy hi-fi i high-end powinny być wykonane z dobrego przewodnika, posiadać odpowiednią średnicę żył oraz bardzo dobry ekran. Firma STRUSS mierząc i testując parametry kilkuset przewodów znalazła taki, który spełnia powyższe kryteria. Badania oraz testy były przeprowadzane na sprzęcie najwyższej światowej klasy. Walory przewodów oceniał Jacek Hrynkiewicz-Struss (główny projektant) wraz z grupą kilkudziesięciu zaprzyjaźnionych projektantów sprzętu audio. STRUSS POWER CABLE (rys.) jest przewodem ekranowanym składającym się z trzech odizolowanych żył (3 x 2,5 mm2) wykonanych z wysokogatunkowej miedzi. Firma STRUSS zabezpiecza przewód oplotem i zakańcza bardzo dobrymi pozłacanymi wtykami . STRUSS POWER CABLE poprawia jakość brzmienia zestawu, dźwięk jest bardziej poukładany i szczegółowy. Istotnym faktem jest to, że przewód jest zgodny z normą PN-EN 50577 (CPR), ekran zastosowany w nasz przewodzie spełnia wymogi kompatybilności elektromagnetycznej EMC, budowa żył jest zgodna z kl. 5 (wg. EN 60228, IEC 60228). Przewód jest przeznaczony do każdej konfiguracji sprzętowej. Niezależnie czy będzie to zestaw za kilka czy kilkanaście tysięcy złotych na pewno mile Cię zaskoczy.  Przygotuj się na Więcej !

 

STRUSS to wszystko podporządkowane dewizie - najlepszy produkt za rozsądne pieniądze!  

Cena 550,00 zł (1mb)

 

 

 

Wysokiej jakości przewody do przesyłu sygnału cyfrowego powinny być wykonane z dobrego przewodnika, posiadać odpowiednią impedancję oraz bardzo dobry ekran. Firma STRUSS mierząc i testując parametry kilkuset przewodów znalazła taki, który spełnia powyższe kryteria. Badania oraz testy były przeprowadzane na sprzęcie najwyższej światowej klasy. Walory soniczne oceniał Jacek Hrynkiewicz-Struss (główny projektant) wraz z grupą kilkudziesięciu zaprzyjaźnionych projektantów sprzętu audio. STRUSS Digital Interkonekt RCA-RCA (rys.) jest przewodem koncentrycznym, w którym zarówno linka i ponadprzeciętnej grubości podwójny ekran wykonane są z wysokogatunkowej miedzi OFC. Izolacja pomiędzy linką, a ekranem to bardzo wysokiej jakości polietylen. Dodatkowo ekran jest zabezpieczony izolatorem. Impedancja przewodu to 75 Ohm. Firmia STRUSS zabezpiecza dodatkowo przewód oplotem i zakańcza bardzo dobrymi wtykami RCA. Powyższe rozwiązanie powoduje to, że przewów przekazuje sygnał cyfrowy bezstratnie.Przewód jest przeznaczony do każdej konfiguracji sprzętowej. Niezależnie czy będzie to zestaw za kilka czy kilkanaście tysięcy złotych na pewno mile Cię zaskoczy. Przygotuj się na Więcej !   

 

STRUSS to wszystko podporządkowane dewizie - najlepszy produkt za rozsądne pieniądze!